Załoga od działań specjalnych

Wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i turystycznej daje nam przewagę a przede wszystkim skuteczność. W Skyhelp nie będziesz musiał czekać miesiącami na rozpatrzenie wniosku. Działamy szybko i sprawnie znając Twoje prawa. Zaufaj nam.

+48 507 203 400

info@skyhelp.pl

O nas

Wystarczy Twój jeden ruch i kilka minut na wypelnienie formularza zgłoszenia! To proste.
W przypadku kiedy Twój lot został odwołany, opóźniony, spóźniłeś się na przesiadkę lub odmówiono Ci wejścia na pokład – zrekompensuj te niemiłe okoliczności z pomocą ekipy Skyhelp, która wywalczy dla Ciebie należne Ci odszkodowanie.

Nawet do 600€ dla pasażera
Jak działamy?
Bardzo dobrze znamy prawa pasazera oraz zasady Euopejskiego rynku lotniczego. Bazujac na tej wiedzy i doswiadczeniu odzyskujemy od linii lotniczych odszkodowania za zakłócone loty nawet do 600 euro na pasażera. Dla podróżujących może wydawać się to skomplikowanym procesem, dla nas jest to zadanie na miarę naszych umiejętności. Rozwiążemy problem za Ciebie – wystarczy złożyć wniosek na Naszej stronie abyśmy mogli zacząć działać w Twojej sprawie. Skutecznie doprowadzimy do wypłacenia Ci rekompensaty za stracony czas i koszty podróży.

Dotyczy to:
  • odwołanych lotów
  • opóźnionych lotów o co najmniej 2h
  • spóźnienia się na przesiadkę w lotach transferowych
  • odmowy wejścia na pokład (zazwyczaj z powodu overbookingu)
  • dodatkowych kosztów, które poniosłeś podczas opóźnienia (koszt nowych biletów, posiłki, taksówki, koszt noclegu i inne koszty które wygenerowałeś przez opóźnienie – pamiętaj o zbieraniu paragonów :)

W kilku krokach:
Zgłaszasz nam swój lot za pomocą formularza na stronie
– zajmie Ci to zaledwie kilka minut
My dostajemy Twoje zgłoszenie i poddajemy weryfikacji – to jest zawsze darmowe (w niektórych wypadkach możemy poprosić Cię o uzupełnienie brakujących danych).
Zgłaszamy Twoje roszczenie do linii lotniczych i czekamy na odpowiedź przewoźnika (zazwyczaj nie trwa to dluzej niż 30dni)
Wypłacamy odszkodowanie na podany przez Ciebie numer bankowy.


Pamiętaj – jeśli nie podróżowałeś sam – zgłoś wszystkie osoby, których dotyczy opóźnienie abyśmy mogli walczyć również w imieniu Twoich towarzyszy podróży. Możesz w łatwy sposob załączyć dane pasażerów którzy podróżowali z Toba w formularzu.

Bierzemy sprawy w swoje ręce – dzięki naszej stronie oraz kilku minutom poświęconym na wypełnienie wniosku, możesz szybko spodziewać się gotówki na swoim koncie. Działamy sprawnie i szybko bazując na jasnych zasadach, ponieważ naszym wspólnym celem jest uzyskanie należnego Ci odszkodowania. Niektóre wnioski udaje nam się rozwiązać z powodzeniem w ciągu nawet 2 tygodni.

Działamy fair play i nie pobieramy żadnych opłat za złożenie wniosku ani rozpatrzenie sprawy. Prowizje pobieramy tylko w wypadku wypłaconego odszkodowania – nie ryzykujesz żadnych kosztów.

Daj sobie pomóc i zrekompensuj opóźnienia w dodatkowy zastrzyk gotówki na kolejne podróże.